Слово про Ігорів похід

41. Висловлення зі «Слова про Ігорів похід» «Браття і дружино! Лучче ж би потятим бути, аніж полоненим бути. Так всядьмо, браття, на свої бистрії коні та на Дін синій поглянем» належить (Тест 2008 р., Давня літ-ра)

41. Чотири сонця у "Слові про Ігорів похід" символізують (Пробний тест 2009 р., Давня літ-ра)

38. Хто з героїв «Слова про похід Ігорів» сказав, що хоче «списа приломити кінець поля Половецького» ?(Тест 2009 р., Давня літ-ра)

38. Про київського князя Святослава («Слово про похід Ігорів») йдеться в рядку(Тест 2010р. 1 сесія, Давня літ-ра)

38. Вислів «Випускає він десять соколів на стадо лебедів» («Слово про похід Ігорів») означає (Тест 2010р. 3 сесія, Давня літ-ра)

58. Установіть відповідність між назвою та часом написання твору(Пробний тест 2011р.)

38. Затемнення сонця спостерігають персонажі твору(Тест 2011р. 1 сесія, Давня літ-ра)

38. «...Тут кривавого вина недостало; тут пир докінчили хоробрі русичі...», - так у «Слові про похід Ігорів» зображено(Пробний тест 2012р., Давня літ-ра)

57. Установіть відповідність між цитатами з художніх творів та їхніми назвами.(Пробний тест 2012р.)

38. «Мутен сон бачив у Києві на горах» герой «Слова про Ігорів похід» (Тест 2012 р. 1 сесія, Давня літ-ра)

59. Установіть відповідність між цитатами з творів та їхніми назвами.(Тест 2012 р. 2 сесія)

38. «Билися день, билися другий; третього дня під полудень упали стяги» героя «Слова про похід Ігорів»(Пробний тест 2013р., Давня літ-ра)

38. В уривку зі «Слова про похід Ігорів» «Сонце йоту тьмою путь заступало; ніч, стогнучи йому грозою, птиць збудила» йдеться про(Пробний тест 2014 р., Давня літ-ра)

Відповідність між назвою та часом написання твору. (Давня літ-ра)

Відповідність між назвою та періодом написання твору. (Давня літ-ра)

Прізвисько Буй-тур належить(Давня літ-ра)

«Ізронив злоте слово»(Давня літ-ра)

Установіть відповідність між цитатами з художніх творів та їхніми назвами(Давня літ-ра)

«Слово про похід Ігорів» розпочинається рядками(Давня літ-ра)

«Слово про похід Ігорів» закінчується рядками(Давня літ-ра)

«Ярославна рано плаче»: (Давня літ-ра)

У «Слові про похід Ігорів» зустрічається половецький князь на ім’я(Давня літ-ра)

Святослав «бачив у Києві на горах»(Давня літ-ра)

Лихим віщуванням у «Слово про похід Ігорів» є(Давня літ-ра)

Історичною основою «Слова про похід Ігорів» стали події(Давня літ-ра)

Князь Ігор вирушив у похід проти(Давня літ-ра)

Князь Ігор вирушив у похід разом(Давня літ-ра)

Центральний образ «Слова про похід Ігорів(Давня літ-ра)

Головний жіночий образ «Слова про похід Ігорів» (Давня літ-ра)

Головна ідея «Слова про похід Ігорів»(Давня літ-ра)

«Слово про похід Ігорів» написане на основі(Давня літ-ра)

За жанром «Слово про похід Ігорів» — це(Давня літ-ра)

«Слово про похід Ігорів» належить до(Давня літ-ра)

У «Слові про Ігорів похід» дружинники здобувають у бою собі честь, а князеві(Давня літ-ра)

Рядки "А мої ті куряни — воїни вправні: під трубами повиті, під шоломами злеліяні, кінцем списа згодовані…" характеризують воїнів:(Давня літ-ра)

Слова належать: «О Дніпре-Словутичу! Ти пробив єси кам’янії гори через землю Половецькую. Ти леліяв єси на собі Святослава насади до полку Кобякового. Прилелій, господине, мою ладу мені, щоб не слала я йому сліз на море рано…»(Давня літ-ра)

Рядки характеризують:" …Якщо кому хотів пісню творити, то розтікався він мислю по дереву, сірим вовком по землі, сизим орлом під хмарами".(Давня літ-ра)

Рядками "Чи не гоже було б нам, браття, Почати старими словами ратних повістей Про похід Ігорів, Ігоря Святославича?"(Давня літ-ра)

Прізвисько Осмомисл належить: (Давня літ-ра)

Автора «Слова про похід Ігорів»:(Давня літ-ра)

Мова «Слова про похід Ігорів» - це(Давня літ-ра)

Період «Слова про похід Ігорів»(Давня літ-ра)

Автор одного з найвідоміших переспівів «Слова про похід Ігорів»(Давня літ-ра)

З якого твору поданий уривок: "І, отож, ішли вони тихо, збираючи дружину свою, та й коні були в них тучні вельми. І коли вони йшли до Дінця-ріки, то у вечірню годину ..., глянувши на небо, побачив, що сонце стояло, як місяць. І сказав він боярам своїм і дружині своїй: «Ви бачите? Що се є за знамення? А вони, поглянувши, побачили це всі і поникли головами, і сказали мужі: «Княже! Се є не ю добро знамення оце». Але ... сказав: «Браття і дружино! Тайни Божої ніхто не відає, а знамення і всьому миру своєму творець - Бог. А нам що вчинить Бог, - чи на добро, чи на наше лихо, - ті се нам і побачити». І, це сказавши, він перебрів Донець."(Давня літ-ра)

Укажіть пропущене ім’я героя: " І, отож, ішли вони тихо, збираючи дружину свою, та й коні були в них тучні вельми. І коли вони йшли до Дінця-ріки, то у вечірню годину ..., глянувши на небо, побачив, що сонце стояло, як місяць. І сказав він боярам своїм і дружині своїй: «Ви бачите? Що се є за знамення? А вони, поглянувши, побачили це всі і поникли головами, і сказали мужі: «Княже! Се є не ю добро знамення оце». Але ... сказав: «Браття і дружино! Тайни Божої ніхто не відає, а знамення і всьому миру своєму творець - Бог. А нам що вчинить Бог, - чи на добро, чи на наше лихо, - ті се нам і побачити». І, це сказавши, він перебрів Донець".(Давня літ-ра)

Укажіть твір, споріднений з уривком: "І, отож, ішли вони тихо, збираючи дружину свою, та й коні були в них тучні вельми. І коли вони йшли до Дінця-ріки, то у вечірню годину ..., глянувши на небо, побачив, що сонце стояло, як місяць. І сказав він боярам своїм і дружині своїй: «Ви бачите? Що се є за знамення? А вони, поглянувши, побачили це всі і поникли головами, і сказали мужі: «Княже! Се є не ю добро знамення оце». Але ... сказав: «Браття і дружино! Тайни Божої ніхто не відає, а знамення і всьому миру своєму творець - Бог. А нам що вчинить Бог, - чи на добро, чи на наше лихо, - ті се нам і побачити». І, це сказавши, він перебрів Донець".(Давня літ-ра)

38. Про київського князя Святослава («Слово про похід Ігорів») йдеться в рядку (Тест 2014 р. 2 сесія)

56. Установіть відповідність між персонажами одного твору.(Тест 2015 р. )

35. «Хочу голову свою положити або попити шоломом з Дону», - заявляє герой «Слова про похід Ігорів»(Пробний тест 2015 р. )

35. Прилинути чайкою на край світу, щоб витерти милому «кривавії його рани на дужому його тілі», прагне (Тест 2016 р.)

35. Помилково співвіднесено героя та уривок «Слова про похід Ігорів»(Пробний тест 2017 р.)

35. Із «золотим словом» Святослав звертається до руських князів з метою(Тест 2018 р.)

35. У рядках "Бряжчить шабля о шолом, Тріщать списи гартовані В степу, в незнаємому полі, Серед землі Половецької..." Тарас Шевченко згадує події, зображені у творі (Тест 2019 р.)

34. Слова Олександра Довженка «О українська земле, як укривавилась ти! Ріки кров’ю поналивано, озера - слізьми та жалем. Байраки й переправи трупом запалися... Степи гнівом утоптано, та прокляттям, та тугою й жалем...» перегукуються зі ставленням до рідної землі автора твору(Пробний тест 2020 р.)

35. Уривок "Недобреє віщує Див. / Лише в один кінець сліди. / А сурми сурмлять войовничо. / Степ майорить і кличе, кличе. / Іти за Дін чи не іти, / шоломом зачерпнуть води?" суголосний з подіями твору(Тест 2020 р.)

2. Сон Святослава, поразка русичів на річці Каялі, плач Ярославни – це епізоди твору, де є образ(Пробн. тест 2021)

2. У РЯДКАХ: "Була ж то вчора громовиця! Палахкотіло на бійницях, і острахом земля здригалась, і чи ж не чула це Каяла?" - Є АЛЮЗІЯ НА ТВІР(Тест 2021)

До змісту
http://www.zoofirma.ru/