http://www.zoofirma.ru/

Про сайт

 

sept sunsetseptember sunsetsept sunsetseptember sunsetsept sunsetseptember sunsetsept sunsetseptember sunsetsept sunsetseptember sunset фото повністю

Найважливіша річ, яка відрізняє людську істоту, – здатність мислити, спілкуватися, виражати свої думки. Споконвіку люди передавали досвід, виражали свої почуття за допомогою слова. З плином тисячоліть слово знаходило все нові й нові форми вираження. Спочатку воно передавалося із уст і уста, потім свої надбання люди почали фіксувати на різних носіях: глиняні таблички, мотузки з вузликами, березова і берестова кора, папірус, шкіра тварин. Нарешті – папір. В двадцять першому столітті ділитися словом стало надзвичайно просто. На відстані кліка – цілий світ, який увібрав усе багатство, усе найкраще з минулого і творить майбутнє.

В кожного з нас існує власний Світ слова. Сьогодні я вирішила поділитися своїм. З самого дитинства слово плекало мене, в дорослому житті воно було і порадником, і годувальником, і підтримкою, і вчителем. Працювала із словом у найрізноманітніших його проявах, мовлення - слова, що звучать, ототчували мене на радіо. У відповідному розділі я зібрала найкраще: програми і тексти, а також посібник з їх створення. Ще зі школи глибоко вивчала мову і літературу, любов до яких, а пізніше і знання, прививала і передавала моя мама - вчитель. Отож сподіваюся вони стануть у нагоді тим, хто збирається складати зовнішнє незалежне тестування з української мови та літератури. Оскільки запрошую я вас у мій Світ слова, то пропоную також і свою власну творчість. Чверть віку роздумів, переживань, творчих мук і насолоди.

Ласкаво просимо!

pink skyзштл ылн1pink skyзштл ылн1pink skyзштл ылн1pink skyзштл ылн1pink skyзштл ылн1 Фото повністю

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

http://www.zoofirma.ru/