http://www.zoofirma.ru/

Таки 140 балів з профільного предмета.

20 жовтня 2011 року Міністерством юстиції України затвердило зміни, запропоновані МОН в умовах вступу у вищі навчальні заклади у 2012 році.

Найболючіше питання, що хвилює усіх випускників - прохідний бал ЗНО. Отже - його таки підняли! До того ж, вишам надали можливість піднімати прохідний бал на свій розсуд. Далі цитата з нових умов прийому:

"Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста - не нижче 124 балів з конкурсних предметів;

для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) – не нижче 124 балів з непрофільних конкурсних предметів та не нижче 140 балів з профільних конкурсних предметів.

Вищий навчальний заклад на окремі напрями (спеціальності) може встановити вищу кількість балів сертифіката з профільних загальноосвітніх предметів, з якими вступник допускається до участі у конкурсному відборі, для зарахування на навчання.

Вищий навчальний заклад за рішенням приймальної комісії допускає до участі у конкурсному відборі для вступу на навчання вступника, який подає сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, кількість балів якого з одного з непрофільних загальноосвітніх предметів, визначених правилами прийому до вищого навчального закладу, нижче 124 балів, за умови, якщо кількість балів з профільного загальноосвітнього предмета, зазначена у сертифікаті, становить не нижче 170 балів".

Що залишається - вчитися і чітко знати, які саме предмети вибраний вами вищий навчальний заклад вважає профільними.

 

{phocadownload view=file|id=26}

 

автор - Леся Скорик © "Світ слова"

Додати коментар


Захисний код
Оновити

http://www.zoofirma.ru/